easybirth.co.il

לידה טבעית - איך זה מתבצעלעבור את הרגע הכי קסום בצורה הכי עמוקה , הכי טבעית. לידה טבעית, מה יותר מתאים מזה?


לנשים יש כוח, כוח פנימי המוציא מהן עוצמה נשית בכל פעם שהן צריכות להכיל, לגונן ולנחם. בזמן הלידה הכוח הפנימי הזה בא לידי ביטוי בשיא עוצמתו, האישה מאמינה בעצמה, בתהליך הלידה, בגוף שלה ובמה שהוא הולך לעבור.

האישה תהנה הרבה יותר מהלידה כאשר היא תהיה נוכחת בכל רגע ורגע בה ותחווה לידה טבעית.

לידה טבעית
מהי לידה טבעית

לידה טבעית היא לידה מתבצעת ללא התערבות רפואית, בלידה טבעית שמים פחות דגש על נהלי בית החולים והנורמות הנהוגות בו ומתחשבים יותר ביולדת.

בלידה טבעית לא מוותרים לגמרי על השירות של מיילדות והרופאים מפני שהם חיוניים וחשובים ללידה. בלידה הטבעית נותנים ללידה פשוט לקרות מבלי זריקות זירוז, אפידורל והתערבויות רפואיות נוספות.


למה נשים חוששות כל כך מלידה טבעית

כמעט של אישה שתשאל על תהליך הלידה שלה תתאר את החוויה ככואבת, כאב בלתי נסבל שמעולם לא חוותה, החוויה מתוארת אומנם כמדהימה ויפה אך גם ככואבת ומפחידה. נשים מתארות איבוד שליטה בגוף ותלות בתמיכת הצוות של בית החולים. לכן, נשים רבות חוששות שהן לא יוכלו להתמודד לבד בלידה.

האפידורל הפך לעניין שבשגרה, כל אישה המגיעה לחדר לידה מוצע לה לקחת אפידורל (שהוא משכך כאב) כדי להפסיק את כאבי הצירים. האפידורל מנתק את היולדת מתחושת הצירים ובכך משבש את עבודתם בכיווץ רחם, לכן היולדת צריכה להיות מרוכזת וממוקדת הרבה יותר כדי ללדת.


אל חשש, תומכת לידה כאן

נשים יודעות ללדת כמו שהן יודעות לטפל בתינוק גם ללא ניסיון קודם. הפחד מערער להן את הביטחון העצמי מהלידה ובמיוחד כאשר מדובר על לידה טבעית.

תמיכה של תומכות לידה יכולה להחזיר את הביטחון ליולדות, להזכיר להן שוב ושוב שהכוח ללדת נמצא בתוכן, הן אלו שיכוונו ויובילו את תהליך לידה, הן אלו שיהפכו את הלידה ללידה טבעית.

אין ממה לחשוש, הגוף יודע לבד את תהליך הלידה, צריך לסמוך על הגוף ולהתמודד עם הכאב במקום לפחד ממנו.


לקחת תומכת לידה ללידה

לפי מחקרים לידה עם דולה הריון היא קצרה יותר, יש בלידות אלו פחות לידות עם חיתוך ועם ניתוח קיסרי והרבה פחות התערבות רפואית.

תומכות לידה יכולות לעזור ליולדת לחוש רגועה ובטוחה ובעקבות זאת לא לחשוש כל כך מהבחירה בלידה טבעית.

תומכות לידה מעודדות ברגעים הקשים של הלידה, הן גם קשובות לגוף של היולדת וגם עוזרות ליולדת ללדת בקצב שלה על ידי נתינת מרחב ונינוחות, עידוד וחיזוק, עיסוי וליטוף וכל מה שהיולדת צריכה. תומכות לידה באות לתמוך ביולדת עם הרבה אהבה כך שבחוויות הלידה הקסומה היולדת תרגיש בטוחה.

הפגישה עם תומכות לידה היא לפני הלידה, זאת על מנת ליצור קשר בינה לבין האישה ההרה וביטחון ביחסים בניהן.

תומכות הלידה מכינות את היולדת לתהליך הלידה, יחד הן מכינות תיק ליום הלידה ולימים שלאחרי הלידה. בזמן הפגישות המקדימות האישה ההרה שואלת את תומכת ההריון את כל השאלות שעולות לגבי הלידה ובכך מגיעה עם ביטחון ללידה.
12/01/2011    easybirth.co.il
פורום דולות

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר easybirth.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 easybirth.co.il כל הזכויות שמורות
אתר דולות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום דולות
מחפשים תומכות לידה? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם תומכות לידה מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!