enter-article טיפים לבחירת תומכות לידה - מרכז דולות ארצי
דולות » מאמרים וחדשות » טיפים לבחירת תומכות לידה

טיפים לבחירת תומכות לידה


אתן הרי יודעות שהגבר לא ידע מה לעשות ברגעים החשובים, אז למה להתלבט. קבלו מספר טיפים לבחירת דולה , שיהיה בהצלחה!


המחשבה על הליך הלידה, גורמת לנשים הריוניות רבות להרגיש לחוצות ומפוחדות, בעיקר בתקופה בה ההורמונים שולטים בהן יותר מאשר החשיבה הרציונאלית.

תקופה בה הגוף שלהן נתון לשינויים פיזיים, לא בהכרח סימפטיים כתוצאה מההיריון, שינויים שיכולים לעיתים להשפיע על מצב הרוח. לכן, לא פלא שנשים רבות נעזרות בשירותיהן של תומכות לידה.


מי הן תומכות לידה

תומכות לידה המכונות גם דולות, הן נשים שעברו קורס והכשרה בכדי לסייע לנשים בהליך ההיריון, הלידה ולעיתים גם לאחריה. מעבר ליכולותיהן המקצועיות, מתוקף תפקידן תומכות לידה צריכות להתאפיין בתכונות כמו: רגישות, סבלנות ויכולת הקשבה והכלה לצרכיהם של ההריוניות ובני זוגן.

תומכות לידה
מה חשוב לדעת לפני שבוחרים תומכות לידה

תומכת לידה תלווה אתכן ברגעים החשובים לכם ביותר בחיים, ובגלל החשיבות והרגישות הרבה שיש לתפקיד שלה ולקשר שלה איתכן,  מומלץ לבדוק מספר פרמטרים, לפני שבוחרים את תומכת הלידה המתאימה לכם ביותר מבין שלל  תומכות הלידה.

קרבה גיאוגרפית - אחד הדברים החשובים שחשוב לבדוק בעת בחירה של תומכת לידה, הוא הקרבה הגיאוגרפית.

ברוב המקרים, אין תאריך ודאי ליום הלידה וגם במהלך ההיריון אי אפשר לדעת באופן ודאי מתי תזדקקו לשירותיה (לעיתים היא תצטרך להית זמינה בהתראות קצרות). לכן, חשוב שהתומכת לידה תתגורר בקרבתכם.

כימיה - בשביל למצוא תומכת לידה שמעבר לכלים והידע שיש לה, גם ההריונית וגם בן זוגה מתחברים אליה ולאישיותה, כדאי לראיין יחדיו מספר תומכות לידה ולבדוק את רמת הכימיה שיש לכם אתן.

נסו לקלוט אם מדובר בבחורה סבלנית, קשובה ונעימה לכם. האם ממה שאתם קולטים אורח החיים והאמונות שלה מתאימות ומשתלבות לכם ולדרך החיים שלכם.

ניסיון- פרמטר נוסף שחשוב בבחירת תומכת לידה היא רמת וזמן הניסיון שיש לה בתחום. לכמה זוגות בהריון היא כבר נתנה את שירותיה. האם יש לה ניסיון עם הריונות דומים לשלכם (הריון ראשון, הריון עם תאומים וכדומה).

המלצות – בכדי שתהיו רגועים לגבי אמינות ומקצועיותה של תומכת הלידה. נסו לקבל המלצות מחברים ומכרים על תומכות לידה.

ידע ומקצועיות – מה ההתמחויות של אותה תומכת לידה. האם היא בקיאה ובעלת ידע בטכניקות ובסוגי טיפולים שונים אשר יכולים להקל עליכן. ישנן שיטת אלטרנטיביות רבות להרגעה ולהרפיה. בדקו איזה "אקסטרה" ידע יש לתומכת לידה ואיך זה יכול לבוא לידי ביטוי בתמיכה בכם.

מחיר-  מה הוא סכום הכסף אותה גובה תומכת הלידה עבור שירותיה. האם היא גובה תשלום נוסף במידה והלידה מתארכת מעבר למצופה. חשוב לוודא מולה, מה יכול לגרור תוספת תשלום מעבר לסכום עליו אתם קובעים מראש.עוד באותו נושא

קורס מיילדות - המדריך השלם

קורס מיילדות - המדריך השלם

בסרטים הישנים רואים כיצד נשות הכפר, נזירות, נשים זקנות מיילדות את תינוקות האיזור. במציאות שלנו, מדובר על נשים שבחרו להיות שם ברגע הכי קסום...

כל מה שצריך לדעת על תומכות לידה

כל מה שצריך לדעת על תומכות לידה

מה שהתחיל ביון העתיקה והגיע לישראל בשנות האלפיים, הוא לא רק טרנד, אלא הרבה יותר מזה. דולות הריון באות להרגיע את ההריוניות כולם מחמיאים...

יועצות הנקה - הנשים שאיתכן מהשלב הראשון

יועצות הנקה - הנשים שאיתכן מהשלב הראשון

למביט מהצד זה נראה פשוט, אבל רק את יודעת כמה זה כואב וקשה. זה לא חייב להיות ככה. יועצת הנקה תכין אותן להאכיל את תינוקך כמה פעמים שמעת שלהניק...

קורס דולות - המדריך השלם

קורס דולות - המדריך השלם

אם נגזר עלייך בצער ללדת בנים (או בנות), למה שלא תקלי על עצמך מעט עם תומכת לידה מוסמכת? "בצער תלדי בנים"  אמר אלוהים לחווה, לאחר שזאת...

לידה בבית - הכי אישי, הכי טבעי

לידה בבית - הכי אישי, הכי טבעי

בישראל נערכות קרוב ל-400 לידות בבית כל שנה, מתוך 10 אלף לידות בסך הכל. רוב הרופאים אגב, מתנגדים לזה עליית המודעות לדרכים אלטרנטיביות ללידה...

string(29) "categoryתומכות לידה"