easybirth.co.il

דולות מומלצות 2016 – לתמיכה מקיפה בתקופת הלידה

דולות מומלצות 2016 – לתמיכה מקיפה בתקופת הלידה דולה עוזרת בליווי ותמיכה מקיפים ומלאים במהלך הלידה והן אחריה כדי שאתן תקבלו את כל התמיכה הגופנית והרגשית ללידה קלה ומאושרת מתמיד   שימוש בדולה הופך לנפוץ יותר ויותר בארץ ובעולם כולו וזאת כיוון שתהליך הלידה יכול להיות מורכב, לא תמיד קל או זורם ושימוש בדולה מאפשר לקבלת תמיכה רגשית וגופנית בכל..


קורס הכנה ללידה – כל המידע

קורס הכנה ללידה – כל המידע בקורס הכנה ללידה תקבלי את כל המידע אודות תהליך הלידה ודרך הלידה הנכונה עבורך כך שזו תעבור בצורה הקלה ביותר ובתמיכה מלאה גם מצד בן הזוג   קורס הכנה ללידה הינו קורס משמעותי וחשוב ביותר עבורך טרם הלידה שכן מדובר באחד האירועים החשובים והגדולים בחיים ורצוי שזה יעבור בצורה קלה וחלקה ככל שניתן. כיום..


בואו להכיר את חופית מנו - תומכת לידה

בואו להכיר את חופית מנו - תומכת לידה חופית מנו, מאמינה שכדי לעבור את ההריון והלידה צריך מעגל תמיכה טוב. כאן תוכלו לקרוא על מעגל התמיכה שהיא תוכל להעניק לכם. מתי החלטת להיות דולה ומדוע? אחרי שנולדה הבת הגדולה שלי הבנתי את העוצמה של הלידה והכוח שלידה טובה יכולה לתת ליולדת. כאישה וכאם. והעניין הבלתי פוסק בכל תהליך הלידה וההיריון..


קורס הכנה ללידה בתל אביב – ההמלצות שלנו

קורס הכנה ללידה בתל אביב – ההמלצות שלנו בתל אביב יש הכל ובגדול, כך גם בתחום ההכנה ללידה. מהם הקורסים המוצעים ומה הם כוללים? הפרטים לפניכם קורסי הכנה ללידה מתקיימים מזה שנים רבות במסגרות שונות ובמקומות שונים בארץ. הקורסים מלווים על ידי אנשי ונשות מקצוע מהשורה הראשונה, שעוזרים בתהליך ההכנה ללידה – הן להריונית והן לסביבתה, ומנסים..


תומכות לידה – איך רפואה משלימה תעזור לכן בזמן ההריון

תומכות לידה – איך רפואה משלימה תעזור לכן בזמן ההריון במהלך ההיריון אנחנו סובלות מתופעות לוואי לא מהנות במיוחד. דולות מקצועיות משלבות בהכנה ללידה טיפולי רפואה משלימה ובכך ההיריון הופך לחוויה חיובית יותר, עבורך ועבור התינוק כשבוחרים להיעזר בדולה כהכנה ללידה, מומלץ בחום לברר האם היא גם עוסקת ברפואה משלימה במסגרת טיפולי הדולה שהיא מעניקה. הסיבה לכך..


קורס הכנה ללידה תאומים - פעמיים זה טוב להתכונן

לצד קורס הכנה לידה רגיל, ישנו קורס הכנה מותאם ללידת תאומים. לפני שתתחילו בקורס הכנה, הנה הכנה לקורס תאומים? מזל טוב. ה"בעיות האמיתיות" תתחלנה לאחר הלידה, כאשר מחקרים מראים תשישות גבוהה בכ-40% בממוצע בהורי תאומים לעומת הורים של ילדים יחידים. אולם עד אז- עוד חזון למועד,..


קורס הכנה ללידה עד דולה אישית - כל מה שבית חולים יסכים לתת לכן

קורס הכנה ללידה עד דולה אישית - כל מה שבית חולים יסכים לתת לכן אפילו בתי חולים ממשלתיים הבינו שנשים שעומדות ללדת הן לקוחות וכידוע הלקוח תמיד צודק. מסע אל חדרי לידה   על מנת להבין את המאמר הבא, צריך לקרוא את הנתונים הבאים. על כל לידה מקבל בית חולים קרוב ל-7,000 שקל מביטוח לאומי. לא משנה אם היולדת נשארת לילה אחד או שתי לילות. במילים..


הכירו את אלה ווהל -תאומים - מטפלת רב תחומית ותומכת לידה

אלה ווהל-תאומים, החלה את דרכה כמטפלת רב תחומית ברפואה משלימה, התמחתה בעבודה עם נשים בהריון ומצאה את עצמה מלווה אותן בהריון בלידה בגיל 24 בלבד! כיום, היא בת 32, נשואה באושר ומלווה נשים בהצלחה ובשמחה כבר יותר מ-8 שנים מתי החלטת להיות דולה ומדוע? משנת 2003 אני מטפלת רב תחומית..


בואו להכיר את יהודית היימן - דולה ומדריכת הכנה ללידה

יהודית היימן, הפכה להיות דולה אחרי שליוותה את חברה שלה להריונה הראשון. היא בוודאי לא חשבה אז שזה יגרום לה להפוך את העניין למקצוע... מתי החלטת להיות דולה ומדוע? משנת 1994 אני מטפלת רב תחומית, בתי וחברתי הציעו לי מספר פעמים ללמוד את התחום של ליווי בלידה, לדעתם אני מאוד מתאימה,..


בואו להכיר את סיוון אופירי - מנהלת בית ספר "ללדת"

סיון אופירי, מנהלת בית ספר למקצועות הלידה, "ללדת", החליטה להיות תומכת לידה אחרי שחוותה לידה לא פשוטה והבינה שברצונה להדריך וללוות נשים בדרך לרגע הקריטי והמאושר בחייהן מתי החלטת להיות דולה ומדוע? אל המקצוע שלי כמלווה נשים וזוגות בהריון, לידה ואחרי לידה הגעתי לאחר הלידה של..


חבילות לידה - כמה זה עולה לנו?

חבילות לידה - כמה זה עולה לנו? חלק בולט במחאה החברתית של קיץ 2011, תפסו ההורים הצעירים, זאת על רקע יוקר המחירים של מוצרים לילד ראשון ויוקר חבילות לידה ברשתות השונות     במהלך הקיץ, עת מפגינים שטפו את רחובות הערים במחאה על יוקר המחייה בישראל, ערך מוסף דה מרקר של הארץ כתבה על עלות המחירים של..


הכנה ללידה -הסודות שבתקשורת עם תינוקות

הכנה ללידה -הסודות שבתקשורת עם תינוקות אחד מספרי גידול התינוקות הבולטים בעולם, שזכה לביקורות סוחפות מאז יציאתו לאור בשנת 2001, הוא ספרה של טרייסי הוג, "סודותיה של הלוחשת לתינוקות", המכיל תורה שלמה של עקרונות עבור תקשור נכון עם הרך הנולד הורים רבים, בשלבי הכנה ללידה ולקראת הטיפול בעולל החדש אשר קראו את הספר, מוכנים להישבע..


חדרי לידה - איפה כדי לכן ללדת

חדרי לידה - איפה כדי לכן ללדת בתי חולים רבים הבינו שלידה לא חייבת להיות חוויה טראומטית, ומנסים לאבזר את החדרים ולתת שירות וטיפול שיעזרו ליולדת להעביר את שעות הלידה עד כמה שיותר בנעימים. השוונו בין שלושה חדרי לידה בבתי חולים ברחבי הארץ שיבא – תל השומר בבית החולים שיבא שבתל השומר נמצאת מחלקת יולדות עם מספר חדרי..


איך להישאר רגועה במהלך ההיריון?

איך להישאר רגועה במהלך ההיריון? פרופסור אייל שיינר רופא בכיר בחטיבת מיילדות בבית חולים סורוקה, נותן לכן את כל העצות הנדרשות כדי להישאר רגועות בתקופת ההריון תקופת ההיריון היא תקופה ייחודית בחיי האישה. להיריון הראשון וגם לאלה הבאים אחריו השפעה ניכרת על חיי האישה בכל המובנים, החל מהדינאמיקה הזוגית, דרך קשיים פיזיים..


תיק לידה - להגיע מוכנים לרגע המאושר

תיק לידה - להגיע מוכנים לרגע המאושר רוצות להגיע מוכנים לחדר לידה? תכינו מבעוד מועד תיק לידה. הימים שלפני הלידה הם לא בדיוק המועד לרוץ לעשות קניות אחרונות לפי מחקר חדש שנערך לאחרונה בחדר הלידה הפעיל ביותר בישראל (13 אלף לידות בשנה)- המרכז הרפואי סורוקה, מעל ל95% מן היולדות היהודיות עברו איזשהו סוג של קורס הכנה ללידה, ובמעל..


לידה בבית - הכי אישי, הכי טבעי

לידה בבית - הכי אישי, הכי טבעי בישראל נערכות קרוב ל-400 לידות בבית כל שנה, מתוך 10 אלף לידות בסך הכל. רוב הרופאים אגב, מתנגדים לזה עליית המודעות לדרכים אלטרנטיביות ללידה הגדילו משמעותית את הרצון של נשים להתנסות בלידת בית מחד, ואת ההיצע של מיילדות, תומכות לידה ורופאי ילדים/נשים המוכנים לעזור בבחירה חופשית זו. בשורות..


בואו להכיר את ורד צברי - מלווה בהריון ודולה

  ורד צברי , בת 35, החלה להיות דולה אחרי לידת בנה הבכור. היא מאמינה שכדי להיות דולה טובה צריך להיות רגיעה, רגועה ולדעת לקבל החלטות מתי החלטת להיות דולה ומדוע? אחרי לידת בני הבכור (לפני 11 שנים) אמנם הילדה לא הייתה קלה אך  נשארה חוויה חזקה וחיובית ,הבנתי שאפשר גם אחרת, ושליווי..


יועצת הנקה בשבליכן- למה הנקה טובה לך ולתינוק?

יועצת הנקה בשבליכן-  למה הנקה טובה לך ולתינוק? בעולם בו אפילו האוכל לתינוק יכול להגיע באבקה לערבוב עדיין יש חשיבות להליך הטבעי של ההנקה, יועצות הנקה נועדו לשמר את ההליך הבריא והחשוב הזה.   בעולם בו הכול הפך להיות טכנולוגי ההליך הטבעי של ההנקה נותר חשוב מעין כמוהו. עוד לא נולדה הנוסחה שמעניקה לתינוק את מה שאימו..


לידה טבעית - איך זה מתבצע

לידה טבעית - איך זה מתבצע לעבור את הרגע הכי קסום בצורה הכי עמוקה , הכי טבעית. לידה טבעית, מה יותר מתאים מזה? לנשים יש כוח, כוח פנימי המוציא מהן עוצמה נשית בכל פעם שהן צריכות להכיל, לגונן ולנחם. בזמן הלידה הכוח הפנימי הזה בא לידי ביטוי בשיא עוצמתו, האישה מאמינה בעצמה, בתהליך הלידה, בגוף שלה ובמה שהוא הולך..


קורס הכנה ללידה - כיצד בוחרים את הקורס המתאים

קורס הכנה ללידה - כיצד בוחרים את הקורס המתאים אומנם הגברים יעשו פרצוף אם הם ייאלצו להפסיד משחק כדורגל בגלל זה, ובכל זאת, גם הם מעוניינים ללכת לקורס הכננה ללידה, מה שמוכיח את הפופולאריות של קורסים אלו קורסי הכנה ללידה זוכים לפופולאריות הולכת וגדלה בקרב נשים ובני זוגן במהלך שלבי תכנון ההריון וההריון עצמו. בד בבד חלה עליה כללית במודעות..


Copyright © 2021 easybirth.co.il כל הזכויות שמורות
אתר דולות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום דולות
מחפשים תומכות לידה? מלאו את הטופס וקבלו פניות
אנחנו עובדים עם תומכות לידה מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!